Bayiliklerimiz

Çalışmalarına 2009 yılında başlayan AKZEM, 17.09.2012 tarihinde üretime başlamıştır.Kaynak yeri Karamandere mevkiinde olup tertemiz ve bol oksijenle dolu bir doğadan gelen kaynak suyumuz, son teknoloji ile kurulmuş tesisimizde tam otomatik dolum makinelerde el değmeden tüm sağlık ve hijyen koşulları içerisinde yapılmaktadır. Fabrikamız bölgesinde İstanbul’un en yakın doğal kaynak suyu firması olmakla birlikte farklı tarzı kalitesi ile görülmeye değer bir tesistir.

Fabrikamızın yıllık üretim kapasitesi 63072000 lt/sn.’dir. Çatalca’nın İhsaniye Köyündeki tesisimiz yeni ek bina projeleri ile birlikte toplam 1970 m2 kapalı, 3500 m2 açık alan olmak üzere toplam 5470 m2 alana sahiptir. Su kaynağı ile arasındaki mesafe 13500 km.’dir.

Suyun kaynaktan tesise kadar taşınması aşamasında kullanılan irsaliye (su terfi ) hattında elektrofüzyon teknolijisi kullanılmıştır.

Elektrofüzyon metod, iç yüzeyleri özel rezistans tellerle kaplı olarak imal edilen bağlantı elemanları ile boruları birbirlerine kaynatan sistemdir. Bağlantı elemanlarının üzerindeki soketlere elektrofüzyon makinası ile uygulanan gerilim ile ısınan rezistansların boruların bağlantı yerlerini eritmesi ile kaynak işlemi sağlanır. Bu teknoloji sayesinde irsaliye hattı boyunca suya dışarıdan herhangi bir yabancı maddenin sızması kesinlikle engellenmektedir.

‘Sağlığınız en değerli varlığımız’ felsefesiyle işe başlayan AKZEM, suyu kaynaktan doluma üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirmektedir.  

Hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan sofranıza gelen AKZEM %100 DOĞAL KAYNAK SUYU’nun tadına ilk vardığınız anda siz de farkını farkedecek ve vazgeçemeyeceksiniz. En büyük amacımız sizlere sağlıklı suyu en doğal haliyle sunmaktadır.

OZONSUZ SU
TEMİZLİKTE EN BÜYÜK HASSASİYET
KUVARS TAŞI
KALİTEMİZİN BELGELERİ